FILESERVER - Amicalele echipelor Liga 1
Saturday, 2016-12-03, 1:22 AM Logged in as Guest | Group "Guests"Welcome Guest

Site menu
Radio Online






Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Ce parere aveti despre situl nostru ?
Total of answers: 112

Steaua

25.06-08.07 – stagiu de pregatire Klagenfurt (Austria)

1 iulie Steaua – NK Celje (loc 4 Slovenia), 3-0
3 iulie Steaua – Bohemians Praga (loc 13 Cehia), 2-0
5 iulie Steaua – Dinamo Zagreb (loc 1 Croatia), 1-0
7 iulie Steaua – CSKA Sofia (loc 2 Bulgaria), 1-2

11 iulie Steaua – Genclerbirligi (loc 14 Turcia), meci de prezentare in Ghencea

Dinamo

27.06-05.07 – stagiu Saftica
06.07-22.07 – stagiu Aix-les-Bains (Franta)

04 iulie Dinamo – Astra Ploiesti 2-4 (meci intre titularii celor doua echipe)

04 iulie Dinamo – Astra Ploiesti 1-0 (meci intre rezervele celor doua echipe)

08 iulie Dinamo – FC Nantes (liga 2 Franta) ora 20:00
10 iulie Dinamo – Olympique Marseille (loc 2 Franta) ora 21:00
14 iulie Dinamo – Grenoble (loc 13 Franta) ora 20:00
18 iulie Dinamo – St. Etienne (loc 17 Franta) ora 20:00
23 iulie Dinamo – FC Porto (Portugalia), ora 23:00

FC Timsoara

01.07-10.07 – stagiu Debrecen (Ungaria)

8 iulie Timisoara – FC Debrecen, doua meciuri cu formule de start diferite de la orele 11:00 si 18:45
10 iulie Timisoara – Gaz Metan Medias

12.07-22.07 – stagiu Bad St. Leonard (Austria)

14 iulie Timisoara – Austria Karnten
16 iulie Timisoara – FC Koln
18 iulie Timisoara – Eintracht Frankfurt
20 iulie Timisoara – SSC Napoli sau USC Palermo
22 iulie Timisoara – Wigan Athletic sau Fenerbahce Istanbul

Unirea Urziceni

01.07-11.07 – stagiu Poiana Brasov;
13.07-25.07 – turneu Scotia – meciuri amicale:

15 iulie Urziceni – FC Livingston (liga II);
18 iulie Urziceni – FC Ayr United (liga II);
21 iulie Urziceni – Celtic Glasgow (liga II loc 1);
23 iulie Urziceni – Glasgow Rangers (campioana Scotiei).

CFR Cluj

09-25.07 – stagiu Abtenau (Austria)

12 iulie CFR Cluj – Swindon Town, UK
15 iulie CFR Cluj – Slovan Liberec, Cehia
18 iulie CFR Cluj – Iraklis Thessaloniki, Grecia
20 iulie CFR Cluj – Borussia Mönchengladbach, Germania

FC Vaslui

01-07.07 – stagiu Vatra Dornei
07-19.07 – stagiu Goch (Germania)

11 iulie FC Vaslui – FC Eindhoven (liga 2 Olanda)
13 iulie FC Vaslui – Ankaraspor (Turcia)
15 iulie FC Vaslui – Alemannia Aachen (Germania)
18 iulie FC Vaslui – Istanbulspor (Turcia)

U Craiova

24.06-04.07 – stagiu Kaprun (Austria)
07.07-20.07 – stagiu Kaprun (Austria)

15 iulie Craiova – Swindon Town (Liga II Anglia)
18 iulie Craiova – Lazio Roma (loc 10 Italia)
-alte sase amicale care urmeaza sa fie perfectate

Rapid

29.06-06.07 - stagiu Pro-Rapid
15.07-25.07 – stagiu Germania

19 iulie Rapid – Ergotelis (locul 9 Grecia), ora 17:00
iulie Rapid – Sivasspor (loc 2 Turcia)
iulie Rapid – Ankaragucu (liga 1 Turcia)
iulie Rapid – Lokomotiv Sofia (liga 1 Bulgaria)
iulie Rapid – Fortuna Sittard

Politehnica Iasi

01.07-11.07 – stagiu Poiana Brasov
13.07-24.07 – stagiu Austria

10 iulie Poli Iasi – Gloria Bistrita ora 18:00

15 iulie Poli Iasi – NK Cibalia (loc 8 Croatia)
17 iulie Poli Iasi – Olimpia Ljubljana (loc 6 Slovenia)
19 iulie Poli Iasi – KS Widzew Lodz (proaspat promovata in prima liga Polonia)
21 iulie Poli Iasi – adversar necunoscut
23 iulie Poli Iasi – adversar necunoscut

Otelul Galati

29.06-08.07 – stagiu Poiana Brasov

7 iulie Otelul – Astra Ploiesti ora 17:30

12.07-24.07 – stagiu Austria cu cinci amicale

FC Arges

01.07-17.07 – stagiu Siegendorf (Austria)

05 iulie Arges – SV Wienerberg (liga 3 Austria) 1-0
08 iulie Arges – AS Cannes (liga 3 Franta)
11 iulie Arges – FC Paks (Ungaria)
14 iulie Arges – adversar Ungaria sau Croatia
16 iulie Arges – Widzew Lodz (Polonia)

Gloria Bistrita

07.07-18.07 - stagiu Poiana Brasov

8 iulie, ora 17.30 – cu Astra Ploiesti (Liga I), la Ploiesti
9 iulie, ora 18.30 – cu Unirea Tarlungeni (Liga a III-a), la Brasov
10 iulie, ora 18.00 – cu Politehnica Iasi (Liga I), la Brasov
11 iulie, ora 18.00 – cu Dunarea Galati (Liga a II-a), la Brasov
13 iulie, ora 18.00 – cu Sportul Studentesc (Liga a II-a), la Brasov
15 iulie, ora 18.00 – cu FCM Targu Mures (Liga a II-a), la Brasov
17 iulie, ora 18.00 – cu Tricolorul Breaza (Liga a II-a), la Brasov

Pandurii Tg. Jiu

7 iulie Pandurii – International Curtea de Arges, ora 20:00

28.06-10.07 – stagiu Ungaria

9 iulie Pandurii – Ujpest Budapesta (loc 2 Ungaria)

11.07-23.07 – stagiu Austria
12 iulie: Pandurii – Austria Karneten (Austria)
14 iulie: Pandurii – SSC Napoli (Italia) sau Osijek FC (Croatia)
16 iulie: Pandurii – Treviso (Italia)
18 iulie: Pandurii – Slavia Sofia (Bulgaria)
20 iulie: Pandurii – Chelsea B (Anglia)

22 iulie Pandurii – MTK Budapesta , in Ungaria

Astra Ploiesti

26.06-10.07 – stagiu Busteni

7 iulie Otelul – Astra Ploiesti ora 17:30

13.07-23.07 – stagiu Heiligenkreuz (Austria)

Ceahlaul Piatra Neamt

29.06-13.07 – stagiu Piatra Neamt
19.07-25.07 – stagiu Austria sau Germania

Unirea Alba Iulia

24.06-04.07 – stagiu Alba Iulia
27 iulie Unirea – Muresul Drambar (Liga 3) 1-12
04.07-19.07 – stagiu Oberpullendorp (Austria)

08 iulie Unirea – Austria Viena (Austria)

11 iulie Unirea -  Cannes (liga 3 Franta)

14 iulie Unirea – NK Osijek (Croatia)

17 iulie Unirea – NK Ljubljana (Slovenia)

18 iulie Unirea – NK Varteks (Croatia) sau LKS Lodz (liga 2 Polonia)

International Curtea de Arges

25.06-06.07 – stagiu Poiana Brasov

7 iulie Pandurii Tg. Jiu – International, ora 20:00

11 iulie International – Astra Ploiesti ora 11:00

Copyright MyCorp © 2016 Make a free website with uCoz