FILESERVER - Turul de campionat 2009/2010
Saturday, 2016-12-03, 1:21 AM Logged in as Guest | Group "Guests"Welcome Guest

Site menu
Radio Online






Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Ce parere aveti despre situl nostru ?
Total of answers: 112

Programul complet al turului de campionat 2009/2010

Etapa 1 – 1 august

International – Otelul Galati

Ceahlaul PN – Steaua

CFR Cluj – Unirea Urziceni

Rapid – Poli Iasi

Unirea Alba Iulia – FC Brasov

FC Timisoara – Gloria Bistrita

Astra Ploiesti – Pandurii Tg. Jiu

FC Vaslui – FC Arges

U Craiova – Dinamo

Etapa 2 – 8 august

Otelul Galati – Ceahlaul PN

Steaua – CFR Cluj

Unirea Urziceni – Rapid

Poli Iasi – FC Timisoara

FC Brasov – Astra Ploiesti

Gloria Bistrita – Unirea Alba Iulia

Pandurii Tg. Jiu – FC Vaslui

FC Arges – U Craiova

Dinamo – International

Etapa 3 – 15 august

International  – FC Arges

Ceahlaul PN – Dinamo

CFR Cluj – Otelul Galati

Unirea Alba Iulia – Poli Iasi

FC Timisoara – Rapid

Astra Ploiesti – Gloria Bistrita

FC Vaslui – FC Brasov

U Craiova – Pandurii Tg Jiu

Steaua – Unirea Urziceni

Etapa 4 – 22 august

Rapid – Unirea Alba Iulia

Otelul Galati – Steaua

Unirea Urziceni – FC Timisoara

Poli Iasi – Astra Ploiesti

FC Brasov – U Craiova

Gloria Bistrita – FC Vaslui

Pandurii Tg. Jiu – International

FC Arges – Ceahlaul PN

Dinamo – CFR Cluj

Etapa 5 – 29 august

International – FC Brasov

Ceahlaul PN – Pandurii Tg.  Jiu

CFR Cluj – FC Arges

Unirea Alba Iulia – FC Timisoara

Astra Ploiesti – Rapid

FC Vaslui – Poli Iasi

U Craiova – Gloria Bistrita

Otelul Galati – Unirea Urziceni

Steaua – Dinamo

Etapa 6 – 12 septembrie

Rapid – FC Vaslui

FC Timisoara – Astra Ploiesti

Unirea Urziceni – Unirea Alba Iulia

Poli Iasi – U Craiova

FC Brasov – Ceahlaul PN

Gloria Bistrita – International

Pandurii Tg. Jiu – CFR Cluj

FC Arges – Steaua

Dinamo – Otelul Galati

Etapa 7 – 19 septembrie

International – Poli Iasi

Ceahlaul PN – Gloria Bistrita

CFR Cluj – FC Brasov

Astra Ploiesti – Unirea Alba Iulia

FC Vaslui – FC Timisoara

U Craiova – Rapid

Otelul Galati – FC Arges

Steaua – Pandurii Tg. Jiu

Dinamo – Unirea Urziceni

Etapa 8 – 26 septembrie

Rapid – International

Unirea Alba Iulia – FC Vaslui

FC Timisoara – U Craiova

Unirea Urziceni – Astra Ploiesti

Poli Iasi – Ceahlaul PN

FC Brasov – Steaua

Gloria Bistrita – CFR Cluj

Pandurii Tg. Jiu – Otelul Galati

FC Arges – Dinamo

Etapa 9 – 3 octombrie

International – FC Timisoara

Ceahlaul PN – Rapid

CFR Cluj – Poli Iasi

FC Vaslui – Astra Ploiesti

U Craiova – Unirea Alba Iulia

Otelul Galati – FC Brasov

Steaua – Gloria Bistrita

FC Arges – Unirea Urziceni

Dinamo – Pandurii Tg. Jiu

Etapa 10 – 17 octombrie

Rapid – CFR Cluj

Unirea Alba Iulia – International

FC Timisoara – Ceahlaul PN

Astra Ploiesti – U Craiova

Unirea Urziceni – FC Vaslui

Poli Iasi – Steaua

FC Brasov – Dinamo

Gloria Bistrita – Otelul Galati

Pandurii Tg.  Jiu – FC Arges

Etapa 11 – 24 octombrie

International  – Astra Ploiesti

Ceahlaul PN – Unirea Alba Iulia

CFR Cluj – FC Timisoara

U Craiova – FC Vaslui

Otelul Galati – Poli Iasi

Steaua – Rapid

Pandurii Tg.  Jiu – Unirea Urziceni

FC Arges – FC Brasov

Dinamo – Gloria Bistrita

Etapa 12 – 31 octombrie

Rapid – Otelul Galati

Unirea Alba Iulia – CFR Cluj

FC Timisoara – Steaua

Astra Ploiesti – Ceahlaul PN

FC Vaslui – International

Unirea Urziceni – U Craiova

Poli Iasi – Dinamo

FC Brasov – Pandurii Tg. Jiu

Gloria Bistrita – FC Arges

Etapa 13 – 7 noiembrie

International – U Craiova

Ceahlaul PN – FC Vaslui

CFR Cluj – Astra Ploiesti

Otelul Galati – FC Timisoara

Steaua – Unirea Alba Iulia

FC Brasov – Unirea Urziceni

Pandurii Tg. Jiu – Gloria Bistrita

FC Arges – Poli Iasi

Dinamo – Rapid

Etapa 14 – 21 noiembrie

International  – Unirea Urziceni

Rapid – FC Arges

Unirea Alba Iulia – Otelul Galati

FC Timisoara – Dinamo

Astra Ploiesti – Steaua

FC Vaslui – CFR Cluj

U Craiova – Ceahlaul PN

Poli Iasi – Pandurii Tg. Jiu

Gloria Bistrita – FC Brasov

Etapa 15 – 28 noiembrie

Ceahlaul PN – International

CFR Cluj – U Craiova

Otelul Galati – Astra Ploiesti

Steaua – FC Vaslui

Unirea Urziceni – Gloria Bistrita

FC Brasov – Poli Iasi

Pandurii Tg. Jiu – Rapid

FC Arges – FC Timisoara

Dinamo – Unirea Alba Iulia

Etapa 16 – 5 decembrie

International – CFR Cluj

Ceahlaul PN – Unirea Urziceni

Rapid – FC Brasov

Unirea Alba Iulia – FC Arges

FC Timisoara – Pandurii Tg. Jiu

Astra Ploiesti – Dinamo

FC Vaslui – Otelul Galati

U Craiova – Steaua

Poli Iasi – Gloria Bistrita

Etapa 17 -12 decembrie

CFR Cluj – Ceahlaul PN

Otelul Galati – U Craiova

Steaua – International

Unirea Urziceni – Poli Iasi

FC Brasov – FC Timisoara

Gloria Bistrita – Rapid

Pandurii Tg. Jiu – Unirea Alba Iulia

FC Arges – Astra Ploiesti

Dinamo – FC Vaslui


Copyright MyCorp © 2016 Make a free website with uCoz